» Praca

Praca

Stanowisko: Doradca Techniczno-Handlowy

  Opis stanowiska: Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Profesjonalne doradztwo techniczne połączone z doborem optymalnych rozwiązań
    w zakresie zastosowania tworzyw sztucznych giętkich oraz techniki druku fleksograficznego, przy doborze i projektowaniu opakowania dla klienta.
  • Efektywne wykorzystanie zasobów firmy w celu realizacji zadań sprzedażowych,
  • Udział w procesie tworzenia nowych, innowacyjnych pro­duktów i modyfikacji istniejących, w odpowiedzi na specyficzne potrzeby zidentyfikowane na rynku opakowań foliowych,
  • Kompleksowe prowadzenie projektów, związanych z opracowywaniem i produkcją nowych typów opakowań zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klientów,
  • Aktywne monitorowanie rynku oraz pozyskiwanie nowych klientów, ze szczególnym nastawieniem na tworzenie długotrwałych relacji biznesowych B2B.

Wymagania:

  • Bogate praktyczne doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w firmie z branży opakowań),
  • Doświadczenie w zakresie rozwoju oraz wprowadzania nowych produktów,
  • Zdolność analitycznego myślenia z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi informatycznych,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość zagadnień technicznych, umiejętność myślenia w kategoriach ścisłych (wykształcenie wyższe techniczne będzie dodatkowym atutem),
  • Kreatywność, umiejętność pracy pod presją oraz nastawienie na osiągnięcie wyników,
  • Energiczność, duży optymizm oraz konsekwencja w podejmowanych działaniach,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dojrzałość zawodowa, skrupulatność,
  • Poczucie odpowiedzialności, umiejętność utożsamiania się z misją firmy.

Oferujemy:

  • Odpowiedzialne stanowisko w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i doskonalenia swoich umiejętności,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz system prowizyjny,
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: kadry@pakhurt.p

Stanowisko: Koordynator działu produkcji

  • realizację zadań i obowiązków związanych z obsługą wyznaczonego działu produkcji
  • organizację pracy i nadzór nad podległymi stanowiskami produkcyjnymi
  • współpraca z sąsiednimi działami
  • wdrażanie nowych produktów oraz technologii
  • przestrzeganie obowiązującego w Pak-Hurt  Sp. z o.o. obiegu informacji i dokumentów
  • przygotowywanie analiz dotyczących swojego działu

Wymagania: Od kandydatów oczekujemy:

  • znajomości technik zarządzania produkcją
  • znajomości i zainteresowania z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • dobrej znajomości i umiejętności praktycznego wykorzystania programów MS Office
  • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności i kreatywności w myśleniu i działaniu
  • wysokiej kultury osobistej, dbania o estetykę swojego otoczenia
  • ambicji , nastawienia na rozwój w ramach firmy

Oferujemy:

  • stabilne  warunki zatrudnienia oraz  dobrą atmosferę  pracy
  • realne perspektywy rozwoju w ramach struktury firmy
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: m.lampart@pakhurt.pl

UWAGA: Pod ogłoszeniem zamieszczona jest krótka ankieta. Prosimy koniecznie wszystkich aplikujących na w/w stanowisko o wypełnienie ankiety i przesłanie jej wraz z CV. Aplikacje bez załączonej ankiety nie będą brane pod uwagę.

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: kadry@pakhurt.pl