Torebki typu wicket

» Kategoria » Torebki typu wicket

Torebki foliowe typu wicket

Rozwój naszej firmy wywołał rozszerzenie naszej oferty. Jedną z nowości są woreczki typu wicket, które są przystosowane do pakowania najróżniejszych wyrobów. Nadają się do wykorzystania we wszelkich systemach pakujących – zarówno w ręcznym, półautomatycznym, jak i na liniach pakujących. Dzięki zastosowaniu trwałych, ale jednocześnie bezpiecznych materiałów worki typu wicket mogą być wykorzystane nie tylko przy pakowaniu drobnych elementów przemysłowych. Doskonale sprawdzą się również do przemysłu spożywczego, na przykład jako worki na chleb. Możemy zapewnić, że w żaden sposób nie wpłyną na jakość produktów.

(więcej…)

Torby reklamowe

Nasza firma Pak Hurt oferuje Państwu realizacje zamówień na torby reklamowe, m.in. marketki. W całym procesie produkcji mają Państwo wpływ na wielkość, kształt, kolor reklamówki z nadrukiem. Tworzone przez nas opakowania foliowe z nadrukiem mogą przybrać wiele form np. reklamówka typu koszulka, mini market czy z doklejonymi uszami.

Dostosujemy także wielkość reklamówek oraz ich kolor, wersje „z połyskiem” lub „mat” do potrzeb klientów. Zależy nam na zadowoleniu kupujących dlatego dbamy o wysoką jakość nadruków.

(więcej…)