Dla producentów warzyw i owoców

» Kategoria » Dla producentów warzyw i owoców

Worki na roli dla automatów pakujących

Firma Pak Hurt posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji opakowań na owoce i warzywa. Zajmujemy się produkcją zarówno taśm do automatów pakujących jak również gotowych worków. Tworzymy opakowania według indywidualnych wytycznych klienta, zwracając szczególną uwagę na wysokiej jakości nadruk. Produkując taśmy i worki do pakownia owoców i warzyw zwracamy szczególną uwagę na jakkość nadruku, dzięki czemu kolory długo zachowują intensywność, a informacja na opakowaniach warzyw i owoców jest zawsze czytelna.

(więcej…)

Torebki foliowe typu wicket

Rozwój naszej firmy wywołał rozszerzenie naszej oferty. Jedną z nowości są woreczki typu wicket, które są przystosowane do pakowania najróżniejszych wyrobów. Nadają się do wykorzystania we wszelkich systemach pakujących – zarówno w ręcznym, półautomatycznym, jak i na liniach pakujących. Dzięki zastosowaniu trwałych, ale jednocześnie bezpiecznych materiałów worki typu wicket mogą być wykorzystane nie tylko przy pakowaniu drobnych elementów przemysłowych. Doskonale sprawdzą się również do przemysłu spożywczego, na przykład jako worki na chleb. Możemy zapewnić, że w żaden sposób nie wpłyną na jakość produktów.

(więcej…)

Taśmy, rękawy i worki z folii

Produkujemy rękawy, półrękawy i taśmy z folii HDPE, LDPE. Wykonujemy nadruki na w/w foliach. Produkujemy worki opakowaniowe m.inn. worki foliowe z nadrukiem. Nasza firma produkuje również różnego rodzaju worki do pakowania zarówno z folii HDPE, jak również LDPE i PP. Wykonujemy worki z zakładką boczną i denną. Drukujemy jedno i dwustronnie do 8 kolorów. Ponadto w naszej ofercie są także inne produkty jak choćby taśma do pakowania. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty foliowych worków wysokiej jakości.
(więcej…)